M120NN42 R0

| paneeli Malli | M120NN42 R0 |
|---|---|
| paneeli Brand | IVO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12 inch, 2160×1440 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| M120NN42 R0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pixel Format | 2160(RGB)×1440 |
| Aktiivinen alue | 254.016(H)×169.344(V) mm |
| Bezel Area | - |
| luminanssi | 400 cd/m² (Typ.) |
| Katso suunta | Symmetry |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tuki väri | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Muoto tyyli | Slim (PCBA Bent, Depth ≤3.0mm) |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Outline Dim. | 263.12(H)×181.91(V) ×4.4(D) mm |
| hoito | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Käyttötapa | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Valonlähde | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Liitännätyyppi | 40 pins eDP (4 Lanes) , Connector |
| Virtalähde | 3.3V (Typ.) |
| ympäristö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com on IVO M120NN42 R0: n erikoisjäätelöiden jakelija.
IVO M120NN42 R0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
IVO M120NN42 R0: n pdf-lomakkeessa tai IVO M120NN42 R0: n tai muiden IVO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous IVO M120NN42 R0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
IVO M120NN42 R0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
IVO M120NN42 R0: n pdf-lomakkeessa tai IVO M120NN42 R0: n tai muiden IVO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous IVO M120NN42 R0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "M120NN42 R0"
- IVO M120NN42 R0
- M120NN42 R0-lomake
- M120NN42 R0-kuva
- M120NN42 R0 hinta
- M120NN42 R0-jakelija

